Menu
Letní tulipánová sukně KOPO

NOVINKA

Letní tulipánová sukně KOPO

Hodnocení

5/5 (1x)

Krásná letní sukně na svatbu, nebo pro běžné nošení je ušita z jemného splývavého úpletu s pohodlným pasem. Kostýmek zakoupíte viz níže odkaz.

Tabulka velikostí

Skladem

999 Kč

Přidat k Oblíbeným

Nejdříve se musíte přihlásit

Výrobce: Drahstyl

Přijaté objednávky zpracováváme podle jejich datumu přijetí.

 

Pro objednání správné velikosti u DÁMSKÉHO OBLEČENÍ nezapomeňte zvolit  nejenom VELIKOST, ale i DÉLKU a STŘIH. Do poznámky doporučujeme napsat své míry a výšku, tím předejděte výměně špatně zvolené velikosti.

 

Za 10 dní na Váš email přijde dotazník od HEUREKA, prosíme o jeho vyplnění pouze pokud jste zásilku již obdrželi.

Budeme rádi napíšete -li svůj názor a podělíte se s ostatními o Vaši zkušenost s výrobkem a tímto obchodem.

 

Diskuse 0

Žádné komentáře

Nový komentář

Hodnocení 0

Hodnocení produktu

5/5

★★★★★★★★★★★★★★★

Přidat

Žádné komentáře

Letní tulipánová sukně KOPO
Letní tulipánová sukně KOPO

999 Kč

Alternativní produkty

Potřebujete poradit s objednávkou?

Neváhejte nás kontaktovat

drahstyl.cz

Předvolby soukromí

Cookies používáme ke sledování toho, jak naši zákazníci používají Webové stránky, a abychom porozuměli preferencím našich zákazníků (například volba státu a jazyka). To nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům služby a zlepšovat jejich internetovou zkušenost. Cookies používáme též k získání souhrnných údajů o provozu na stránkách a jejich komunikaci, ke zjištění trendů a získání statistických údajů s cílem naše Webové stránky dále zlepšovat.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti